• Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00
  • +90 216 508 11 13
  • info@vizyonvip.com

  Özel Güvenlik

  Özel Güvenlik Hizmetleri

  VİZYON VIP GÜVENLİK, mağazalar, alışveriş merkezleri, şantiyeler, fabrikalar, siteler, villalar, toplu konutlarda ve özel konutlarda yaşayan insanların huzur ve güvenliğini ön planda tutarak gerekli özel güvenlik önlemlerinin alır ve hizmet verir. Toplu yaşam alanının, sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı özel güvenlik fizibilite çalışmasının ardından özel güvenlik açıkları tespit edildikten sonra gerekli görülen görevli sayısı tespit ve teklif ederek müşteriye kaliteli hizmet sunmaktadır. Güvenlik personel seçimi öncelikle adayın  “Özel Güvenlik Görevlisi Olma Kriterleri “ne sahip olup, olmadığına ve ön elemeden geçen adayın projeye uygunluğu psikolojik testler ve genel kriter değerlendirmelerinden geçirildikten sonra personel alımı yapılmaktadır.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, 5188 sayılı yasa çerçevesinde, kuvvetli bir alt yapı, eğitimli, tecrübeli bir yönetim grubu ve müşteri memnuniyetinin maksimum olduğu bir seviyede, kaliteli hizmet ve ciddiyetle hizmetini yürütmektedir. Yaşantımızda her türlü dış tehdide yönelik hareketleri, elektronik güvenlik sistemleri ile donanım sağlayarak önlem almak istiyorsak ta, ilk önce tespit edecek ve önleyici tedbiri alacak olan güvenlik, fiziki güvenlik olacaktır.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, çeşitli riskler taşıyan alanların güvenlik risk analizinin yapılmasına müteakip, uygun personel maliyetleriyle güvenlik hizmeti veren güvenilir bir kurumdur.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, merkez yöneticileri güvenlik sektörünün her biriminde görev yapan deneyimli ve uzman yöneticilerden oluşmaktadır.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, merkez yöneticileri hizmet başlangıcında ,projeye özel risk analiz raporu hazırlayıp,müşterilerine sunmaktadır.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, haftalık ve gece denetimlerini program dahilinde eksiksiz yapıp,yapılan kontrol ve denetimlerini müşterilerine görsel resim ve yazılı rapor halinde sunan, zengin bir  rapor sistemi mevcuttur.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, merkez yöneticileri 7/24 esasına göre acil durumlarda müşteri ile iletişime geçip,gerekli hallerde projelerde hizmet sunmaktadır.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, projeye özel talimatlar hazırlayıp,personele verilen haftalık,aylık eğitimlerle projede hizmetin hızlı bir şekilde en üst seviyeye çıkmasını sağlamaktadır.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, ile, çalışmaya karar verdiğinizde, çözüm ortaklarınızdan biri olarak,  çalıştığımız süre boyunca devam eden sistemli, kaliteli ve verimli bir çalışmanın startı verilmektedir.

  Özel Güvenlik Aşamaları

  – Uzman ekibimiz tarafından ön keşif fizibilitesi ve risk analizi çalışması yapılır.

  – Operasyon yöneticilerimiz ön çalışma ve hazırlıklarını tamamlar.

  – Vereceğimiz hizmetler için işleyişle ilgili sunum yapılır.

  – Alternatif uygulamalarla size özel çözümler üretilir,

  – Projeye uygun eleman tespit edilir,

  – Projeye yönelik iç eğitim başlar,

  – Projeye göre, Görev Yeri Özel Talimatı hazırlanır.

  -Proje personelinin eğitimleri tamamlanır,

  – Personel  tatbiki  nokta eğitimleri verilir.

  – Kıyafet provaları yapılır, teçhizatlar teslim alınır.

  – İşleyiş planlandığı gibi yürütülür.

  – Raporlarımız ile çalışmalarımızın her aşaması iletilir.

  – Zengin bir rapor sistemimiz mevcuttur.

  – Haftalık ziyaretle işleyiş hakkında görüş ve talepleriniz alınır.

  – Operasyon yöneticilerimizle 24 saat telefonla irtibat sağlanır.

  – Zamanlı ve zamansız yaptığımız denetimlerin raporları paylaşılır.

  – Mobil ekibimiz 24 saat görev başında, her zaman ulaşabilirsiniz,

  – Denetimlerimizde elemanlarımızın ” Görev Başı Eğitimleri ” verilir.

  – Denetim yöneticilerimiz, ziyaret ederek, yorumlarınızı alıp, yeni çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini sağlar.