• Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00
  • +90 216 508 11 13
  • info@vizyonvip.com

  Bina & Tesis Yönetimi

  Bina ve Tesis Yönetimi

  Bina, Tesis Yönetim ve İşletiminde almayı düşündüğünüz her hizmet, tesisinize özel olarak hazırlanacaktır.

  VİZYON VIP BİNA TESİS YÖNETİMİ, Yönetim ve Danışmanlık, Temizlik, İlaçlama, Peyzaj, Havuz Bakım, Teknik Hizmetler, Resepsiyon, Bina ve Tesis Yönetimine entegre ederek uzman kadrosu ve tam hizmet anlayışıyla çözüm ortağınız olarak yüksek verimle sizlere hizmet sunmaktadır.

  VİZYON VIP BİNA TESİS YÖNETİMİ, merkez yöneticileri,tesis yönetim hizmetlerinin her biriminde profesyonel yönetici kadrosunda çalışmış, iletişimi güçlü,çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan gelen taleplere hızlı çözüm sağlayan profesyonel yöneticilerden oluşmaktadır.

  VİZYON VIP BİNA TESİS YÖNETİMİ, merkez kadrosunda acil durumlarda ve gerektiğinde projeye özel destek sağlayan deneyimli, Bahçe, Temizlik, Teknik personelleri kaliteli ve hızlı çözümler sağlamaktadır.

  VİZYON VIP BİNA TESİS YÖNETİMİ, merkez yöneticileri,yeni hizmet başlangıcında, her birime ayrı, ayrı günlük, haftalık, aylık ve yıllık çalışma programları hazırlayıp, gerekli eğitimler düzenlenip, hızlı bir şekilde uygulamalı eğitimler vererek personelin oryantasyon ve nokta eğitimini sağlayıp, yeni başlayan tesislerde hizmet farkı yaratmaktadır.

  VİZYON VIP BİNA TESİS YÖNETİMİ, merkez yöneticileri,tarafından standart olarak tesislere haftalık ziyaret ve denetimler yapılıp, personelin daha verimli hale gelmesi için ilave programlar yapılıp, müşterilerle denetim ve kontrol sonuçlarının değerlendirilmesi sağlanarak müşteri taleplerine acil cevap verilmektedir.

  VİZYON VIP BİNA TESİS YÖNETİMİ, merkez yöneticileri, tarafından projelere haftalık ve aylık faaliyetler düzenlenip, rapor halinde müşterilerine iletmektedir.

  VİZYON VIP BİNA TESİS YÖNETİMİ, merkez yöneticileri, projelere özgü her birim için hazırlanan günlük rapor defterlerinin, projede yapılan faaliyetleri en ince detaya kadar yazılmasını sağlayıp, müşterilerine zengin bir rapor sunmaktadır.

  VİZYON VIP BİNA TESİS YÖNETİMİ, merkez yöneticileri 7/24 esasına göre acil durumlarda müşteri iletişimi sağlayarak, gerektiğinde projelerde görev alıp, çözüm sağlamaktadır.