• Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00
  • +90 216 508 11 13
  • info@vizyonvip.com

  Havuz Bakımı

  Havuz Bakımı

  Tesisiniz de yer alan açık ve kapalı yüzme havuzlarınızın sezon içi ve sezon sonu tüm bakımları profesyonel olarak yapılmaktadır.

  Havuzların işletilmesi, bakımı ve analizleri; Yüzme havuzlarının sularının berrak, parlak, havuz kullanıcılarının sağlığını ve keyif almalarını olumsuz etkilemeyecek kalitede olmasını sağlamak için fiziksel arıtma işlemleri ile birlikte düzenli kimyasal su şartlandırması ve suyun analizlerinin aşağıdaki özellik ve sıklıkta yapılması ve ideal değerleri sağlayacak şekilde uygulama yapılması, Havuzların sularında mikroorganizmaların oluşmasını önleyecek dezenfeksiyonun ve uygun pH değerinin sağlanması, Havuzların sularının sürekli olarak berrak, parlak ve renksiz olmasının sağlanması,Havuzların günlük temizliklerinin düzenli olarak sabah havuzlar kullanıma açılmadan önce, gün içinde ve havuzlar kullanıma kapandıktan sonra olmak üzere günde en az 3 (üç) kez yapılması,

  1. Ölçüm sonuçlarının (günlük, haftalık, aylık) site yönetimine yazılı rapor olarak verilmesi,TS 11899 (Nisan 2007): Yüzme Havuzları – Suyun Hazırlanması, Teknik Yapım, Kontrol, Bakım ve İşletmesi için – Genel Kurallar Standardına göre yapılmalıdır.
  2. Havuzların klor miktarlarının günde 3 (üç) kez ölçülerek havuz kenarlarındaki panolara yazılması, eksik olduğunda gereken işlemin yapılması,
  3. Havuzların kapanma saatinden sonra sabah açılıncaya kadar süre içinde klorlama, bakım hizmetlerinin yapılarak havuzların yeterince dinlenmesinin sağlanacak şekilde sürelere uygun ilaçlama yapılması,

  VİZYON VIP GROUP, sağlık bakanlığından onaylı birinci kalite kimyasallar kullanmaktadır.

  VİZYON VIP GROUP,  kimya mühendisi tarafından havuz su analizleri haftalık ve aylık olarak yapılıp,raporlar müşterilere sunulmaktadır.

  VİZYON VIP GROUP, merkez kadrosunda havuz operatörü belgesine sahip,havuz bakım ve kontrolünde saha tecrübesi olan uzman ve profesyonel yöneticiler ve teknik şefler mevcuttur.

  VİZYON VIP GROUP, merkez teknik şefleri acil durumlarda müşteri talebinde 7/24 çalışma sistemi ile müşterilerine gerekli destekleri sağlamaktadır.