• Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00
  • +90 216 508 11 13
  • info@vizyonvip.com

  Elektronik Güvenlik

  Elektronik Güvenlik Sistemleri

  VİZYON VIP GÜVENLİK, Elektronik güvenlik sistemleri günümüzde herkesin yapmaya çalıştığı fakat sadece işin uzmanları tarafından yapılması gereken bir iştir. Risk varsa, güvenlik gerekir. O zaman güvenliğinizi riske atmayın.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, bu konuda tüm ayrıntıları ve tecrübesi ile yanınızdadır. Bir telefonunuz ile çözüm ortağınız olarak bizi yanınızda görebilirsiniz.

  Elektronik güvenlik sisteminde akla ilk gelen sistemler hırsız alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleridir. Yine bunun yanında çok kullanılan diğer güvenlik sistemleri ise yangın alarm sistemi ve kartlı geçiş sistemleridir.

  Tesislerinizin iç ve dış alanlarının; yangın algılama, hırsızlık alarmı ve CCTV sistemleriyle güvenliğinin sağlanması, risk analizleri ve değerlendirme raporları VİZYON VIP GÜVENLİK olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, Tesisinizdeki mevcut kamera sisteminin işlerliği, ilave yapılması gereken nokta ve kamera adetleri hakkında ön fizibilite çalışması yaparak, tesisinizin kamera sisteminin eksiksiz olarak yürütülmesini sağlamaktadır.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, hassas ve verimli çalışması ile olması gereğinden fazla maliyetin oluşmasını engelleyerek, müşteri çıkarlarını ön planda tutan şeffaf bir kuruluştur.

  VİZYON VIP GÜVENLİK, çalışmakta olduğu ve çalışmaya başlayacağı tesislerde ön fizibilite çalışması yaparak müşterilerine kamera sistemleri hakkında ücretsiz hizmet sağlamaktadır.